Doradztwo personalne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doradztwo personalne dla klientów biznesowych

 

Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej obsługi naszych klientów dlatego postanowiliśmy rozszerzyć zakres świadczonych usług dla biznesu o doradztwo personalne odpowiadając tym samym na potrzeby rynku. W tym zakresie zajmujemy się przygotowaniem i przeprowadzeniem całego procesu rekrutacji na dane stanowisko.

Uzgadniamy profil idealnego kandydata i starannie dobieramy zainteresowane osoby pracą na danym stanowisku. W procesie rekrutacji wykorzystujemy narzędzia pozwalające ocenić predyspozycje zawodowe poszczególnych kandydatów dzięki którym przyszły pracodawca wie, czy dana osoba będzie się nadawała na dane stanowisko.

Proponowane przez nas podejście do procesu rekrutacji pozwala naszym klientom uniknąć nieporozumień związanych z zatrudnieniem niewłaściwego pracownika a co za tym idzie zaoszczędzić czas i pieniądze, przez co mogą się w pełni skoncentrować na rozwoju swojego biznesu wykorzystując do tego pełnię możliwości jakie daje współpraca z naszą firmą.

  

Doradztwo personalne dla klientów indywidualnych

 

Obserwując rynek pracy i zachodzące w nim zmiany przygotowaliśmy ofertę dla klientów indywidualnych, którzy podejmują swoją pierwszą stałą pracę lub chcą zmienić obecną.

Czy zastanawiałeś się nad swoją przyszłością, nad tym, kim chcesz być i czym chcesz się zajmować? Jeśli już to odkryłeś to zrobiłeś pierwszy krok do tego, aby swoje plany i marzenia zacząć realizować. Jeśli nadal się nad tym zastanawiasz lub nie do końca jesteś przekonany to zapraszamy do współpracy z nami.

Organizowane przez nas warsztaty są połączeniem doradztwa personalnego, autoprezentacji i coachingu w celu skutecznego i szybkiego wprowadzenia w życie swoich planów i osiągnięcia wyznaczonego celu. W tym obszarze przygotowujemy naszych klientów do skutecznego przejścia procesu rekrutacji, gdyż dzięki współpracy z nami nabywają takich umiejętności tj.:

  • planowanie własnej ścieżki kariery zawodowej i wyznaczanie celów,
  • jak poruszać się po rynku pracy,
  • jak pisać CV i listy motywacyjne,
  • jak odpowiadać na interesujące ogłoszenia rekrutacyjne,
  • jak się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej,
  • jak poradzić sobie z towarzyszącym w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej stresem,
  • jak się wyróżnić na tle innych kandydatów.