Coaching w życiu i biznesie

Chcę, mogę, potrafię, działam - coaching dla osób nieśmiałych.

Wypalenie zawodowe a potrzeba zmian - coaching dla osób pracujących.

Tym razem mi się uda - coaching dla osób gotowych na zmiany.

Rozwód i co dalej - coaching dla osób zaczynających od nowa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Coaching w życiu i biznesie

 

Największa światowa organizacja coachingu - International Coach Fedaration (ICF) określa coaching jako interaktywny proces, który  pomaga indywidualnym osobom lub  organizacjom w przyspieszeniu tempa rozwoju i polepszeniu efektów działania. Istotą coachingu jest założenie, że osoba coachowana (klient) jest z natury kreatywna i pełna pomysłów, a zadaniem coacha jest wydobycie tych umiejętności, zasobów oraz ułatwienie dochodzenia do rozwiązań i strategii działania.

Międzynarodowa Społeczność Coachów Internatinal Coaching Community (ICC)  określa coaching jako proces, którego głównym celem jest wzmocnienie klienta oraz wspieranie go w samodzielnym dokonywaniu zamierzonych zmian (na podstawie własnych odkryć,  wniosków, zasobów).

Sesja coachingowa, jako Twój czas, jest poufna, bezpieczna, szczera, przyjazna i w całości poświęcona Tobie. Jako coach, pracujemy zgodnie z zasadami etycznymi International Coach Federation.

Istnieją następujące warunki, aby coaching mógł zaistnieć:

  • jesteś chętny/a się rozwijać lub zmieniać,
  • jest przestrzeń między tym gdzie jesteś obecnie, a gdzie zamierzasz się znaleźć,
  • masz wysoką motywację do tego aby osiągnąć zamierzony cel.

 W coachingu zajmujemy się:

  • Business Coaching (coaching biznesowy),
  • Executive Coaching (coaching dla kadry menadżerskiej),
  • Life Coaching (coaching życiowy).

Zapraszamy na sesje coachingowe osoby, które są gotowe aby w swoim życiu wprowadzić zmiany, które pozwolą im znaleźć się tam gdzie chcą się znaleźć, być tym kim chcą być i robić to co chcą robić.

Jeśli jesteś osobą nieśmiałą i przeszkadza Ci to w codziennym funkcjonowaniu zarówno w życiu osobistym jak również zawodowym to zapraszamy na indywidualne sesje Chcę, mogę, potrafię, działam" - coaching dla osób nieśmiałych.

Jeśli budzisz się co rano i zastanawiasz się nad tym z kim przyjdzie Ci się zmagać, a z wykonywanej pracy nie czerpiesz już satysfakcji tak jak kiedyś, gdy  brakuje Ci siły i dalszej motywacji do działania, to zapraszamy na sesje Wypalenie zawodowe a potrzeba zmian" - coaching dla osób pracujących.

Jeśli ciągłe zastanawianie się nad tym co dalej nie przynosi rezultatów, a podejmowane przez Ciebie działania powodują, że nadal stoisz w tym samym miejscu pomimo, że chciałbyś być gdzie indziej, zapraszamy na sesje Tym razem mi się uda" - coaching dla osób gotowych na zmiany.

Jeśli w Twoim życiu pojawił się zwrot, w wyniku którego rozeszła się Twoja droga z byłym partnerem  i zastanawiasz się co dalej, jak na nowo ułożyć swoje życie, nabrać energii do działania, zacząć czerpać radość z tego co robisz, kim jesteś i co masz, zapraszamy na sesje Rozwód i co dalej" - coaching dla osób zaczynających od nowa.