Akademia BRB

Szkolimy

Doradzamy

Rozwijamy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akademia BRB

 

Akademia Bezpieczeństwa, Rozwoju, Biznesu to autorski projekt którego celem jest dostarczenie wiedzy i umiejętności w zakresie doskonalenia zawodowego, a także rozwoju osobistego.

Łącząc poszczególne kompetencje dostarczamy naszym klientom oczekiwanych przez nich rezultatów w najkrótszym możliwym czasie przy długotrwałym utrzymaniu efektów ich działania.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak również biznesowych, do tych wszystkich którzy są gotowi na zmiany i otwarci na nowe możliwości.

Zapraszamy do udziału w organizowanych przez nas warsztatach oraz prowadzonych szkoleniach ukierunkowanych na dostarczenie maksimum wiedzy oraz praktycznych umiejętności wykorzystywanych w pracy zawodowej oraz relacjach osobistych.

Pracując z klientem umożliwiamy mu odkrycie swoich potrzeb, a następnie przygotowujemy odpowiedni program, dzięki któremu osiągnie to co w danej chwili jest mu potrzebne, na czym mu zależy i do czego zmierza.

Klientom nastawionym na szybkie efekty proponujemy doradztwo w sferze biznesu, planowania własnej kariery zawodowej, rozwoju osobistego, a także szkolenia z umiejętności miękkich.

Dla klientów dla których liczą się długotrwałe efekty proponujemy sesje coachingowe, dzięki którym zmienią swoją postawę, nabiorą energii do działania i zaczną wprowadzać w życie zmiany, które doprowadzą ich do określonego celu.